Miałam ostatnio sporą przyjemność poeksperymentować z Kubą – nieszablonowym muzykiem o niezwykle wysokiej wrażliwości i abstrakcyjnym poczuciu humoru.

Zachęcam do zapoznania się z twórczością Romantic Fellas (tutaj moja ulubiona Geisha), gdzie Kuba jest wokalistą oraz z jego autorskimi utworami pod nazwą Further Away.

Tutaj kilka słów, które nieco przybliżą wam tego osobliwego artystę:

Jestem Kuba, z natury refleksyjny i wrażliwy introwertyk o mocno sarkastycznym usposobieniu. Interesuję się mistyką chrześcijańską, psychologią, memami i jedzeniem. Przez kilka lat tworzyłem autorski projekt muzyczny (aktualnie w uśpieniu, chlip) Further Away, obecnie śpiewam (i bardzo rzadko komponuję) w Romantic Fellas. Lubię spanko, papierosy, bezczynność i czasem gotowanie. Wierzę, że człowiek spełnia się w sięganiu transcendencji, w dotykaniu tego co leży gdzieś poza słowem – w najgłębszym, niejasnym doświadczeniu miłującej Obecności. Wierzę też, że to co najlepsze jeszcze przed nami, nawet jeśli wiedzie przez wielkie trudy. Często wkurza mnie ciasnota moich własnych myśli i wyobrażeń na temat WSZYSTKIEGO, dlatego wolę słuchać mądrzejszych od siebie, niż mówić.